Telefon
WhatsApp
X

İstanbul Aracıma günlük Şoför

İstanbul Aracıma günlük Şoför

Aracınıza Özel Şoför İste gelsin

İninup filo dan yep yeni hizmet prosedür yok aracınız 30.000.000.00 tl ye kadar sigorta kapsamımız altında kendi şoförlerimizin girişi ile saatlik günlük veya aylık anında aracınıza şoför hizmeti veriyoruz.

Kısaca Bilğilendirme;

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun Akşam yemeği eğlence veya özel toplantılarınızda saatlik şoföre ihtiyacınız olursa 08508854002 whatsap numaramızdan veya bizi arayarak anlık rezervasyonunuzu saaat gün olarak yaptığımızda herhangi bir ön ödeme yada kimlik bilğileri alınmadan istediğiniz kriterde şoförümüzü size gönderiyoruz şoför bilğilerimizi (ehliyet ibb kartı rezervasyon bilğileriniz) whatsaptan sizlere ayrıca rezervasyonunuz ile birlikte gönderiyoruz.

Örneğin;

Akşam 20:30 üsküdar acıbadem adresimden iş yemeğim için beşiktaş adresine gidilecek gece dönüş 02:30 rezervasyonunuzu yaptığınızda whatsap yada telefon ile bilğilendirme yaptıgınızda sizden sadece https://ininupfilo.com/transfer.html bağlantı linkimizdeki formu doldurmanız istenilecektir bu şirketimizin rezervasyon doğrulama adına ve sigorta girişi yapmak için alınan bilğilerdir, belirlediğiniz adresde şirket bünyemizden sgk lı şoförümüz adresinizde olacaktır,

yol güzergahı boyunca aracınız sigorta kapsamımızdadır trafik cezası ve maddi hasarlı kaza gibi vs hasar oluştugunda tarafımızca sigorta kapsamındadır yakıt köprü ve otoyol ücretleri araç sahibi tarafına aittir.

Gidilen adreste aracınızı valeye teslim etmek veya otoparka çekmek isteyebilirsiniz yemek boyunca araç anahtarını valede durması yada kendinizde kalmasını isteyebilirsiniz yol boyunca şoför ile araç otopark giriş çıkış saatleri hakkında bilği verebilirsiniz şoförümüz sizin belirlediğiniz adres güzergahında sizin doğrultunuz ile hareket edecektir.

Aracınızın marka veya modeli şirketimizde şoför ihtiyacınızı karşılamak için fark etmemektedir.

her türlü otm manuel dizel benzin spor suv hyprid vip travel transporter vs araç farketmeksizin üstün sürüş becerilerine sahip gerekli sertifikaları olan ve ibb kaydı olan şirket bünyemizde en az 1 yıl ve üstü performans gösteren şoförlerimiz vardır.

İninup Filo şoförlü araç kiralama travel hizmetinden sonra kendi aracınıza şoför ihtiyacınızı karşılamak için sizlere yeni hizmetidir. şoförlerimizde saat gün hafta şehir içi veya şehir dışı sınırlaması yoktur.

Fiyatlandırma ;

24 saat ve altı fiyatlarımız bekleme araç sürüş yol trafik dahil akşam 8 ile gece 2 diye belirttiğiniz ve sizlere 1 saat opsiyon verdiğimiz fiyat 6 saat olarak 50 dolardır. yakıt ve köprü ücretleri size aittir.

Şehir dışı Fiyatlarımız için araç marka model adres bilğisi ve gidiş dönüş tarihlerini tarafımıza bildirerek fiyatlandırma yapmaktayız.

İNİNUPFİLO OTOMOTİV TAŞIMACILIK SAN. TİÇ. LTD. ŞTİ

ÇAMLIK MAHALLESİ ÇAMLIK CADDESİ NO 9-B ÇEKMEKÖY İSTANBUL

SARIGAZİ VD 4781120082

08508854002

www.ininupfilo.com

www.ininupfilo.com.tr