Telefon
WhatsApp
X

Şirketimizde İninup Filo Sözleşmesi ile Kendi araçlarını 6 12 24 ay kiraya verebildiğiniz gibi kendi araçlarınızın şoförlüğünü yapabilirsiniz. sitemizde aracını ekle veya alt bölümde bulunan aracını ekle şoförlü çalış sekmesinden haksutravel.com şirketine yönlendirileceksiniz.

haksu travel şirketine tc kimlik numaranız veya araç bilğilerinizi vermeden ücretsiz üye olabilirsiniz.

üyeliğinizin doğruluğu ve onaylanması durumunda acente kayıt başvurunuz esnasında hizmet verdiğiniz bölge araç tipi ücret gibi bilğiler şirket tarafından sizden istenecektir.

Bilğilerin doğruluğu ve Aktif araç sahibi olduğunuz onay verildiğinde acente giriş bilğileriniz ile hizmet verdiğiniz bölge araç tipi ücret bilğilerinizi siteye ekleyerek yeni müşterilerinizin rezervasyonları kayıtlı telefon numaranıza e posta adresinize anında gönderilir müşterileriniz ile siteden mesaj veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

detaylı bilği için:

https://haksutravel.com/news/acente-uye-ozellikleri

Alkol olmadığı sürece tüm koşullarda geçerlidir. kaza anında alkol testi ve kaza tutanakları eksiksiz doldurulması yeterli olacaktır.

100.000 km sınırımız vardır gerekli eksper raporları alındıktan sonra onay verildiği takdirde 6 12 24 ay sözleşme ile çalıştırabilirsiniz.