Telefon
WhatsApp
X

Önceden Belirtmek koşulu ile Kredi kartı ile ödeme, Eft- Havale ve peşin.

Günümüz şartlarında bir araç sahibi olmak da olmamakta zor.

Almak için çok para biriktirmeniz ya da kredi borcuna girmeniz gerekirken aracınızı aldıktan sonra da bakım, vergiler, sigortalar derken önemli bir para harcaması yapmak zorunda kalırsınız.

İşte bu nokta da bazı sürücüler satın aldıkları araçlarından aynı zamanda ek gelir elde etmek için aracını ininup filo ya kiralaya veriyor

 Bazı araç sahiplerininde akıllarına ilk gelen soru aracımı kiraya vererek gelir elde edebilir miyim? Olmuştur. Evet, bizde bu sürücülerin kafasındaki sorulara bir nebze olsun açıklama yapalım istedik. Türkiye’de teknoloji hızlı bir şekilde ilerlerken aynı zamanda teknoloji konusunda da boş durmuyoruz. Her sektörde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de dijital dönem kullanılıyor ve bazı platformlar oluşturularak insanların buradan araçlarını kiraya verebilmeleri için yönlendirmeler yapılıyor. Piyasa şartlarından daha uygun fiyatla yapılacak olan sistem giderek de yaygınlaşıyor. Aracınızı platformların dışında kendinizde kiraya verebiliyorsunuz. Bunun için bazı kurum ve firmaları takip etmelisiniz. Kurumlar belli bir model ve kilometrenin üzerinde olmayan ve kendi işlerine yarayabilecek olan araçların kiralamasını yapıyor. Kiralama genelde 1 yıl ile 5 yıl arasında yapılıyor ve bu süre içerisinde aylık olarak aracınıza ücret ödeniyor. Ücret belirlenmiş olan tarihler arasında sizin hesabınıza yatıyor. Bu 1-5 yıllık süre içerisinde aracın sahibi siz olsanız  bile sözleşmeniz karşılığında aracın tüm kullanım haklarını firmaya ya da kuruma ait oluyor ve onlar anlaşmanız doğrultusunda aracı kullanıyorlar.

Nasıl Bir Anlaşma Yapılıyor?

Bu anlaşma esnasında bazı sürücüler aracın tüm bakımlarını ve sigorta masraflarını kendileri yapıyor ve bunun içinde alınacak olan aylık ücretler buna göre belirleniyor. Bazı sürücüler ise aracı karşı tarafa kiralarken aracın hiçbir masrafına karışmıyorlar. Aracın tüm kullanım haklarıyla birlikte bakım ve sigorta masrafları karşı tarafa bırakılıyor. Bu yukarıdaki her iki seçenekten bir tanesini firmanın ve sizin talepleriniz doğrultusunda seçebiliyorsunuz ve bu geçen süre içerisinde araç üzerinden kazanmış olduğunuz parayla yeni bir araç alabiliyorsunuz.

Neden Araç Üzerinden Gelir Elde Etmeliyim?

Aracınız üzerinden gelir kazanmak istediğinizde aracınıza ödediğiniz paranın geri dönüşümünü sağlıyor ve bunu farklı bir kazanç kapısı haline dönüştüre biliyorsunuz.

Detaylı bilği için bizi arayabilir yada whatsaptan bize yazabilirsiniz

İNİNUP FİLO OTOMOTİV TURİZM TAŞIMACILIK LTD ŞTİ

10 yıllık tecrübemiz ile yanınızdayız

ininup@outlook.com

08508854002

Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız.

Zorunlu Trafik Sigortası, Muafiyetli Rent A Car Kaskosu, Hırsızlık Sigortası mevcuttur.

Alkol olmadığı sürece tüm koşullarda geçerlidir. kaza anında alkol testi ve kaza tutanakları eksiksiz doldurulması yeterli olacaktır.

100.000 km sınırımız vardır gerekli eksper raporları alındıktan sonra onay verildiği takdirde 6 12 24 ay sözleşme ile çalıştırabilirsiniz.